Movie showing our community which we create for 6 years. He have over 20 great movie creators, who has great skills in movie-making (one of them is Sllavea - author of that movie). Our website is still developed. You could discuss here with volleyball fans from all over the world about news from grounds from different leagues. Our portal is popular especially in Poland, Bulgaria, Italy, Germany and USA. added 16:10 11/02/2012 in Other, place 2/13199
Wilfredo_is_Marshall, przemek16, soidensir3 and 91 others likes it. 4 users doesn't like it.
Title of song: Two Steps From Hell - Dragon Rider

Comments (45)

vtnklmdc PL 6 years ago
+1
In recent times I watch this movie every day, just perfect
P.S I need to distribute this movie on facebook
Wilfredo_is_Marshall RS 6 years ago
-1
Nice music. Sllaveq is great at creating promotional spots!
jangoo PK 6 years ago
+1
anyone like volleyball is more technicel sports then football.
Seversoul BG 6 years ago
0
Touching
zver PL 6 years ago
+1
Nowy wygląd nie jest taki zły, no ale też stary bardziej mi odpowiadał
Kevinpsb PL 6 years ago
0
Jak napisałem... Wypowiem się na temat nowego wyglądu strony. Niestety nie mogę powiedzieć wiele pozytywnego w stosunku do starego wyglądu. W zasadzie moim zdaniem jedyną zmianą na plus jest sposób oceniania, wszak rzeczywiście jedna osoba dawała niżej niż 5 i to już niszczyło filmik w rankingu mimo np. 50 bardzo dobrych ocen. I to chyba jedyny plus. Minusów jest niewiele, w zasadzie jeden ale ogromny... Główna strona wygląda po prostu bardzo źle w stosunku do tego co byłó. Ciężko na niej cokolwiek znaleźć, jest naćkane filmami w każdym miejscu tak że ciężko nawet wyhaczyć co się oglądało a co nie. Moim zdaniem, powrót do poprzedniego wyglądu z małymi modyfikacjami w związku z wprowadzeniem plażówki i kobiecej siatkówki byłoby bardziej optymalne. Zapraszam do dyskusji w temacie wyglądu, bo to chyba dość ważny temat, a jednak rzadko po zmianie wywoływany!

Przy okazji Chrison, DZIĘKI za prezencik... Miło z twojej strony.

PS Broń boże nie chcę umniejszyć wkładu i pracy ludzi działających dla dobra naszego portalu, po prostu chcę ukazać co mi się nie podoba żeby funkcjonalność i popularność strony była jak najlepsza...
Sundfjord NO 6 years ago
+1
Brilliant!
fadel BH 6 years ago
+5
One of the best videos here
fantastic idea
Kk15 IT 6 years ago
+5
Ohhhhhhhhhh!!!!

Incredibly wonderful, I love it so much!

Amazing job!
Overlook PL 6 years ago
+4
chrison, to chyba najwyższy czas dla mnie, żeby odwiedzić okulistę
NightFox BG 6 years ago
+3
Шапка ти свалям !
chrison PL 6 years ago
0
Overlook - co ciekawe jest nadal ta opcja. Przyjrzyj się uważnie ikonkom Aby Ci pomóc za niedługo cyferka z ilością komentarzy w filmikach w których pojawiły się nowe posty będzie pogrubiona.
Overlook PL 6 years ago
0
Abstrahując od nowego wyglądu strony, bo to kwesta gustu i przyzwyczajenia, to wcześniej przy filmikach było widać, gdzie pojawiły się nowe komentarze od ostatniego logowanie na stronie, czego teraz nie ma i dla mnie to jest wada. Na dole jest tylko kilka ostatnich komentarzy, a jeśli ktoś nie loguje się codziennie, tylko co kilka dni, to nie chcąc przegapić być może ciekawych wypowiedzi (czasem się takie zdarzają, lol) musiałby po kolei sprawdzać pod poszczególnymi filmikami.
Compliments for spot Sllaveq.
Kevinpsb PL 6 years ago
0
Chrison... Zobaczymy. Pamiętam że zmiana wyglądu strony siatka.org też mi się nie podobała. Później się przyzwyczaiłem, twierdząc nawet że nowy wygląd jest lepszy. Co do wyglądu dzisiejszego volleyball-movies.net na pewno wypowiem się gdzieś za miesiąc jak się bardziej przyzwyczaję...
szybownik89 PL 6 years ago
0
Filmik bomba . Greate job!

Ja też należe do osób które wolałyby możliwość wyboru layoutu. (Stary jak dla mnie bardziej przejrzysty. Przydała by się możliwość wyboru layoutu starego homepaga. Myślę że dodanie jednego 'posta czy geta' nie jest wielkim problemem no chyba że ktoś tu jest zwolennikiem ciasteczek lub sesji - to dla nie zaznajomionych trochę więcej pracy).

chrison, może zamiast dodawać nowości włącz konsole błędów w paru przeglądarkach. Jak widze pisałeś pod FF i tam stronka działa bez zarzutu. Polecam jednak spojrzenie również na Opere i Chroma (w Chromie CSS leży). Powodzenia . No i szacun za wykonaną pracę.
proud BG 6 years ago
+2
Incredible job,little one
Zakonka PL 6 years ago
+2
Incredible! You're doing great movies but this is amazing. Great idea
chrison PL 6 years ago
+2
Kevinpsb - nowy system oceniania pomaga rozróżniać, które filmiki są lepsze, które gorsze. Widząc filmik z 100 OKami myślisz: "on musi być fajny, skoro wszystkie pozostałe mają po 15 OK". Co natomiast mówiło Ci to, że filmik miał ocenę 4.9/5.0? Wystarczyła jedna osoba, która zagłosowała na 5.0 (chociażby autor) i już filmik był na równi z innymi świetnymi filmikami, a nawet lepszy. Tak samo wystarczyła jedna osoba, aby świetny filmik np. filmik vtnklmdc z obronami miał ocenę 4.9 i spadł w rankingu.
Co do nowego sposobu wyświetlania filmików: chcieliśmy usunąć szare niezapełnione przestrzenie. W ten sposób strona jest bardziej zapełniona. To standard, że przy każdej zmianie wyglądu pojawia się grono osób, którym się to nie podoba. Pamiętam dokładnie protesty po zmianie layoutu wykopu czy allegro. Mi także te zmiany wydawały się "na gorsze", ale po pewnym czasie się do nich przyzwyczaiłem. Dla mnie to spory plus, że v-m ma już taką markę, że po zmianach userzy protestują. Kto by protestował po zmianie wyglądu jakiegoś bloga? Dla mnie to znak, że jest pewne grono mocno związane z tą stronką.
P.S. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu będzie parę nowości
vane PH 6 years ago
+2
what a pro! great video. great clips and the music is just perfect for the clips. *clap clap clap*
also, i already "like" your page on fb.

movie creators here are really talented. cheers for you
qsek PL 6 years ago
+3
muszę się zgodzić z Kevinem, poprzedni wygląd był dla mnie bardziej przejrzysty. Najlepiej, jakby była opcja przełączenia - że po prostu użytkownik może wybrać wygląd trony głównej.

Author

79
Sllaveq Разград, Bulgaria
 
 
Activity
Online
+0