przemek16 808
0
2010-10-27 • 1967 views • 2 replies
ja oceniacie nowy zespół VfB? Przypomnę tylko, że klub opuścił Idi (powrócił do Brazylii) oraz Grozer... w ich miejsce sprowadzono kolejnych ciekawych zawodników, na przyjęciu zagra Trommel i Winters (myślę, że znowu stworzą zagrany kolektyw i w LM będą grali tak jak zawsze czyli dobrze). Cieszę się, że w zespole mistrza Niemiec zagrają również Jose i Tichacek, bo tej drużyny nie wyobrażam sobie bez tych zawodników...
P.S W pierwszej kolejce niemieckiej ligi VfB pokonało Moerser 3:0... sezon 2010/11
Michal 493 10
13 years ago
0
"Winters (myślę, że znowu stworzą zagrany kolektyw i w LM będą grali tak jak zawsze czyli dobrze)"

I się nie myliłeś, zdecydowanie najlepszy mecz kolejki pomiędzy Trento a VFB. Moculescu powiedział jakiś czas temu, że potencjał na zagrywce jest większy niż w sezonie poprzednim, jak się okazało to nie były puste słowa. Zastanawia mnie tylko sytuacja na pozycji drugiego przyjmującego, jako, że Winters wydaje się być pewniakiem, to ciekawi mnie czy Moculescu da pograć młodemu Frommowi, czy będzie stawiał na Trommela.

"Niemiec zagrają również Jose i Tichacek, bo tej drużyny nie wyobrażam sobie bez tych zawodników..."

Ja również. Tichacek to ścisła czołówka rozgrywających. Gdyby nie to, że Grbić ogłosił emeryturę reprezentacyjną, to Tichacek zgarnąłby nagrodę najlepszego rozgrywającego MŚ we Włoszech. A Jose to chodzący majstersztyk, jego ataki można oglądać bez końca, nie będę już co niektórym wyższym odpowiednikom (jeśli takie określenie nie urazi Portugalczyka) wytykać ich nieudolności, a jest jeden taki, o 20cm wyższy, zaś różnicy w poziomie ich gry nie da się wyrazić wielkością skalarną- zawsze brakowałoby krotności.
przemek16Author 808 17
13 years ago
0
póki co friedrichshafen w lidze niemieckiej wygrywa wszystko, ale musimy poczekać do meczu z SCC Berlin, bo wtedy będzie się działo... póki co świetnie gra Gontariu ? Podoba mi się ten zawodnik...
P.S Mieć takiego kapitana (Jose) to skarb ?
Predict volleyball scoresAre you looking for volleyball emotions?Predict volleyball scoresPredict volleyball scores
Are you looking for volleyball emotions?Predict volleyball scores
0