18:00, Siatkarz Wieluń - Delecta Bydgoszcz
20:30, Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów

0
MVP meczu w bełchatowie: Strzylak Sylwester
Roninho 758 13
0
No Możdżon przełożył perfidnie ręce w tie-breaku i Zagumny miał prawo się kłócić. Poza tym mecz bardzo ładny. Podobał mi się w tym meczu Winiar. Skończył parę trudnych piłek. Tak jak przyzwyczaił nas za czasów gry w Trento.
SomeoneAuthor 875 10
0
Powiedzcie mi kto to jest ten Strzylak Sylwester? Jak widać nie brakowało emocji. Jak dla mnie największą niespodzianką była gładka porażka Delecty Bydgoszcz. Porażka Politechniki też jest dużą niespodzianką. Ogólnie ta kolejka dosyć "niespodziewana".
qsek 831 10
0
mam nadzieję, że nie będzie kolejnej niespodzieanki i Sovia nie przegra z JSW..
a S Strzylak to zdaje się sędzia i chyba chłopakom o to chodiz, że nie zauważył błedu Możdżonka w tie-breku przy stanie 13:13
-1
Jaki sędzia? Toż to oszust ze słupka a nie sedzia...
pjekosz 94 4
0
Resovia wygrała fartem i sędzia też błąd przy 13:13 ;D
-1
Fartem to wygrały Kielce ? To nie piłka nożna, że się ma przewagę przez 90 minut, a przeciwnik strzela gola w końcówce. W końcu dwa sety i kilkanaście punktów w piątym musieli wygrać, żeby do tego doszło.
qsek 831 10
0
pjekosz, było 13:12 dla Sovii, gdy sędzia nie zauważył, że atak Hardy'ego był po palcach, więc to dało matchballa Asseco.
jak myślicie, na miejscu Miki przyznalibyście się w takim momencie, że było po palcach?

kolejka niespodzianek.
ZAKSA przegrywa ze Skrą, co, jak dla mnie przynajmniej, jest zaskoczeniem.
Fart wygrywa z Olsztynem.
Wieluń roznosi w pył Delectę.
Warszawa przegrywa z Czewą(tu najmniejsze zaskoczenie, ale to Wawa była faworytem).
słabo spisujące się JW urywa Resce punkt.