vtnklmdc 686
0
2011-02-04 • 3575 views • 28 replies
Maybe someone has an interesting idea for a movie ?
Lately there is not too rich imagination
If someone will give some interesting proposition
I will try to make this movie Idea for a movie
Nagor 1445 14
13 years ago
+1
Ja chciałem zrobić, ale Ty masz o wiele więcej materiałów, więc mogę Ci oddać pomysł ? Chodzi o techniczną siatkówkę, same plasy, kiwki, jakieś zagrywki do rogu, skróty, ciekawe obicia bloku itd. Tylko jakbyś robił, to polecam dać film z samych powtórek, a wiem, że w swoich lubisz dawać akcje z normalnej kamery, mniej powtórek ?
Zyta 1332 11
13 years ago
+1
Wlasnie chcialam to zaproponowac ?
jacek_torres 227 7
13 years ago
0
a ja mam pomysł żeby dać same asy serwisowe ale takie w "pomarańczowe"
13 years ago
+1
a movie about marlon?
vtnklmdcAuthor 686 14
13 years ago
0
i don't make a movie about players
jacek_torres 227 7
13 years ago
0
bo jeszcze na film zasługuje michał kubiak ale to po sezonie
jacek_torres 227 7
13 years ago
0
no to ja tylko pisze o kim nie ma filmu a myśle że to ciekawy "materiał" na film czyli Michał Kubiak
qsek 831 10
13 years ago
0
somebody sholud do new movie about Miljković. Nagor's idea is very interesting thing.or maybe something like highlights from Polish players/national team? somethink, like you vtn made about USA NT.
jacek_torres 227 7
13 years ago
0
ja mogę zrobić film o miljikoviciu ale z tylko z ligi mistrzów z tego i zeszłego roku oczywiście jak grał w 2009/2010 ale to dopiero w marcu ew.kwietniu
Roninho 758 13
13 years ago
0
Ja zbieram materiały Michała Kubiaka od początku sezonu ale poczekam jeszcze na jego grę w reprezentacji. Nie chcę umieszczać jego akcji tylko i wyłącznie z klubu.
Poza tym jeszcze szukam odpowiedniej muzyki ale myślę że jakoś w wakacje film będzie.
jacek_torres 227 7
13 years ago
0
Chrison nie znam angielskiego

aha no to super roninho
Roninho 758 13
13 years ago
0
jacek_torres - ja też nie znam ale istnieje takie cos jak translator który naprawdę pomaga. Często rozmawiam na priv z zagranicznymi userami i jakoś się dogadujemy.
NightFox 1457 14
13 years ago
0
Movie with critical mistakes ? or movie "The Masters of the pipe" ...
RenanZ 1538 15
13 years ago
+1
AN movie about Our pointless discussions we had in the near past.
Hewwing 37 2
13 years ago
0
Maybe a movie about blocking or digging. It's interesting to see how the pro's react to different situations. or a positional movie. outside, right side, etc.
raylight 3006 15
13 years ago
+3
Wout Wijsmans, Rob Bontje, Wytze Kooistra, Todor Alexiev all need videos We need more videos with libero - big names like Exiga and Henno are missing
raylight 3006 15
13 years ago
+2
Libero in action ?
eRKa 861 11
13 years ago
+1
Roninho, your words made me really happy ?
Movie about Kubiak, specially your production will be awesome. Can't wait for it.
Movies about libero's playing and Polish National Team are very good ?
Buziak_PL 97 2
13 years ago
-2
Paweł Zatorski, Michał Kubiak from Poland, maybe some other films like 133 volleyball digs in 3 minutes, wich I like the most?.
Nagor 1445 14
13 years ago
0

Ja zbieram materiały Michała Kubiaka od początku sezonu ale poczekam jeszcze na jego grę w reprezentacji. Nie chcę umieszczać jego akcji tylko i wyłącznie z klubu.
Poza tym jeszcze szukam odpowiedniej muzyki ale myślę że jakoś w wakacje film będzie.


Poszukaj memoriału Wagnera mecz kadry B. Tam na pewno grał Kubiak i to nieźle.
Zyta 1332 11
13 years ago
-1
Movie about nice, funny sets - from 9th meter, by leg, set by dig etc. Also movie about maybe funny points? Like Savani action for example.
jacek_torres 227 7
13 years ago
-1
Chrison just do not give parties that are on reruns in the 2008 Brazilian World League because it does not defend
and make a movie about Rileyu Salmoni I have a lot of games with its share of representation of the United States
so much can come up with something

no właśnie Roninho użytkownik hogacior na YOUTUBE ma mecz z Memoriału Huberta Jerzego Wagnera Polska B-Hiszpania
13 years ago
0
i like nightfox's idea"The Masters of the pipe" ?
ZRE 43 3
13 years ago
0
Marcelinho! ?
13 years ago
0
best players in all positions and compilation with their best moves
eRKa 861 11
13 years ago
0
a może ktoś by się podjął trudnego zadania zrobienia siatkarskiego filmiku z prawdziwego zdarzenia o Arku Gołasiu?
jacek_torres 227 7
13 years ago
0
erka z materiałami ciężko o gołasiu chodź na youtube widziałem mecze z el.mś 2006
13 years ago
0
It would be awesome if you'd make a vid with the most funny points!
Or a vid with some lame mistakes/actions.. Just something not so serious =P Laturr!
Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
Who is the best volleyball player ever?Show players ranking
0