Player: Bartosz Kurek
Date: 1-2.05.2010
Place: "Atlas Arena", Łódź (POL)
Matches: 1) Skra Bełchatów (POL) - Dynamo Moscow (RUS) 1:3 (semi-final);
2) Skra Bełchatów (POL) - ACH Volley Bled (SLO) 3:1 (3rd place match);
Kind of tournament: European Champions League 2009/10 Final Four

Title of song: Foo Fighters- Pretender

Comments (38)

supporteurs PL 6 years ago
0
Oj potrafi i nie chciałabym dostać taką piłką
gienia111 PL 6 years ago
0
KURAŚ to potrafi przywalic
fadel BH 6 years ago
0
Amazing way to attack
saku PL 7 years ago
0
grat attack
Oli4 BE 7 years ago
0
2.32 he hitted the block or just a great attack????
volleymaster BE 7 years ago
0
1.05: WTF, sencond meter spike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zyta PL 7 years ago
0
ok 1:53 - zahaczyl palcami tasme
apvencore PL 7 years ago
0
co za zasieg..
norbertz90 PL 7 years ago
+1
Film mozna po raz kolejny ogladać
Malboro PL 8 years ago
0
Chociaż to mało prawdopodobne to bardzo proszę o dodanie tego filmu ponownie
qsek PL 8 years ago
0
-7- it's nice, that you are trying to write in polish, but it's hard to understand this google tranlsator. maybe better write in english?
-7- BG 8 years ago
0
hah, wiem bardzo dobrze dla Bułgarii: D mówić - że jesteś zwracają większą uwagę na siatkówkę. W Bułgarii, nie było nawet w Ministerstwie Sportu ... Marzenie każdego siatkarz jest jak najszybciej opuścić Puchar Bułgarii i grać za granicą. Ceny do siatkówki kilka ... Nie wspominając już, że ludzie w Bułgarii są bardziej zainteresowani w piłce nożnej, gdzie w roku nie może być klasyfikowany World Cup i ogólnie interesuje tylko wyświetlana zamiast w piłce siatkowej, gdzie mamy moc, a niektóre z najlepszych graczy w świecie! Wszystkie talenty od najmłodszych lat wyjazd z Bułgarii. I jest tylko uprawniony do chuzhdonets muszą plik zespołu. W tym jest nasza mała liga. W Grecji, w przeciwieństwie ... Mocne i słabe piłce mistrzostwa. Istnieje sposób na ... więcej pieniędzy i więcej obcokrajowców.

Trener Skra'm tego samego zdania. Gdzie mam umieścić komentarz, w którym mogę powiedzieć, że mi Skra może pokonać Dynamo Moskwa. Do mnie takie wrażenie, że antygen nie gra dobrze w ataku, jednego zestawu nawet nie dokonać skutecznego ataku, spotkanie nie było w jego błąd i służyć na kilka ważnych wyników. Dla mnie to bardzo dobrze nie odzwierciedlają Kurek zdobył w meczu aż do końca gry nie tylko seta. Jestem pewien, że będzie walczyć Rosjan?
norbertz90 PL 8 years ago
+2
-7- It is nice that you think that about Polish League, players and National Team. In Bulgaria volley isn't popular like in Poland but Bulgarian National Team is one of the best in the world. Players as Kazijski, Nikolov, Jordanow are class players. Brothers Josifow, Sokolow can be in the future very good players.
About Skra. It isnt teat same team like one year ago when coach was Castellani. Now Skra have better players but don;t play better. Nawrocki didn't prepare Skra for Champions League good. In final od Polish League Skra din't play on 100% but they lead with Jastrzebski Wegiel 2:1. Today Skra play 4th match wih Jastrzebski and it can be the last match in this season.
jernej94 SI 8 years ago
+2
My favourite player, he was one of the reasons i came to Lodz, and was verry pleased with how he played ... Polish future is bright .
-7- BG 8 years ago
+2
Bo to jest prawda. Dla mnie jest to dobry sposób, żeby coś osiągnąć. To jest moje marzenie - aby kiedyś zobaczyć to samo w Bułgarii. Twoje National Championship to najsilniejsza liga w Europie, ale w języku włoskim i greckim przykład, przeważają nad cudzoziemców, w większości przypadków są one vzezdite prowadzenie zespołu. Przykład Trento, Olympiakos (Milkovich) Panaytinaykos (Agamez) i inne. Mistrzostwa w najbardziej reprezentantami są. To nie tylko silny zespół, ale nie zawsze jest intryga. Za to właśnie stara się oglądać wszystkie mecze, co najmniej Skra.
Oczywiście, że wzmocnione polskiej siatkówki. Bo wszystko, co powiedział do tej pory w komentarzach. I co najważniejsze jest to naprawdę przyjemność obserwować graczy gra jak powiew Zagumny, Wlazły, Winiarski, Świderski i wiele innych. A zwłaszcza I wiele nauczyć obserwując tylko to!
koles PL 8 years ago
+2
I like your comments -7- It's a pleasure to hear that a foreigner exalts Polish volleyball. Thanks for support!
-7- BG 8 years ago
+3
Kurek jest wielkim graczem. Niezaprzeczalny talent! Świetlana przyszłość go czeka, jeśli spoletyava Oczywiście nie najgorszy - życia! Po prostu przyjemność oglądać jego grę. I na pewno w przyszłym roku dostanie więcej zaufania do jego klubu i reprezentacji narodowej!

Ale Polska masz niesamowitą siatkówka szkoły. Robisz saomyali Siatkówka sportem narodowym, coś mi się śni stało w Bułgarii. Na stałe obecnie talentów Kurek. Mistrzostwa jesteś jednym z trzech najpotężniejszych w Europie. I krajowego zespołu są mocarstwem. Ponadto, każdego lata, od kilku lat w swoim yunusheski zespołów i zobaczymy jak i technicznych, jak siedemnaście, osiemnaście lat chłopak ma kształt siatkarz.
kapitan_bomba PL 8 years ago
+1
Tylko, że to głównie zasługa Pliny, a Kurek tylko dołączył formalności...
Damaris PL 8 years ago
+2
0:58 i zonk Poltavskiego, po firmowym zagraniu Pliny z Kurkiem - bezcenne.
kapitan_bomba PL 8 years ago
+1
Zdecydowanie popierałbym kandydaturę Zatorskiego...nie ma sensu szukać zagranicznych libero, lepiej zostawić to miejsce klasowym zawodnikom z pola

Author

837
norbertz90 Mazowieckie, Poland
 
 

Related items

 
Activity
Online
+0