Zenit Kazan - Skra Bełchatów (golden set)

Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
szkoda
luck191PL 287 7
12 years ago
0
może złoty set faworyzuje drużynę na której terenie jest dany pojedynek,ale nie ma co gdybać o tym spotkaniu,Rosjanie byli w tej chwili lepsi,następnego seta jakby się odbył mogła wygrać Skra,to jest bardziej jak loteria,urozmaicenie dla kibiców
biedronka513PL 158 4
13 years ago
0
Z jednej strony mają rację, z drugiej jaki by ten system nie był i tak ktoś będzie się czepiać, że jest niesprawiedliwy...Złoty set zawsze faworyzuje drużynę, na której terenie jest on rozgrywany a innego rozstrzygnięcia dwumeczu póki co nie ma.
RenanZBR 1538 15
0
Incredible !!
MichalPL 493 10
0
Mogli zbojkotować rozgrywki, reguły były znane parę miesięcy temu. Może i mają rację, ale ta racja w żadnym wypadku nie może być usprawiedliwieniem porażki, chyba, że inaczej pojmujesz zachowanie/postawę godne sportowca, tym bardziej profesjonalnego.
MalboroPL 545 3
0
Michal ale po części mają racje...
0
Śmiać mi się chce, jak widzę coraz to nowe artykuły, w których kolejni zawodnicy Skry jako główną przyczynę porażki z Zenitem podają niesprawiedliwy system, przypomina mi to furię małego, rozwydrzonego bachora, którego rówieśnicy nie bawią się po jego myśli. Tyle, że dziecko można tłumaczyć tym, że jest dzieckiem...
0
Mi tylko nasuwa się słowo SZKODA. Była wielka szansa na taki sukces polskich zespołów w LM... Miejmy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak kibicować Jastrzębskiemu i Zaksie :D
RadeonPL 56 2
0
Nie marudzić ! Przez tzw. Golden set mamy ZAKSE w finale CEV-u i JSW w FF, więc nie jest źle ;)
kolesPL 242 4
+1
Zyta i czarna było odwrotnie 3:1 dla Knacku u nich i 3:0 dla Skry u nas, a więc system nie uratował Skrzaków, wręcz mógł ich znowu skrzywdzić. Jak dla mnie złoty set w obecnej formule to jest skandal, ale gdyby oba mecze kończyły się remisem i tym samym stosunkiem setów, wtedy jak najbardziej by mi pasował.
-2
Dobranoc o 11 w południe?? Wszystko w porządku??:)
czarnaPL 40 2
0
knack - skra 3:1 skra - knack 3:0* dziękuje, dobranoc tak tak, chodziło mi o 3-0 przepraszam za pomyłkę
ZytaPL 1332 11
0
Malboro system złotego seta został wymyślony, bo rok temu było "za mało emocji" np. w dwumeczu Trento - Resovia wystarczyło by w drugim meczu Trento wygrało jeden set i praktycznie było po rywalizacji, weszli rezerwowi i mieliśmy mecz towarzyski. Przyznasz, że złoty przyprawia o zawał, choć z drugiej strony ostatni set meczu Zenitu i Skry czy dwa ostatnie Dynama i Cuneo, to był żal, bo je po prosu oddali. Nie ma co teraz narzekać jednak, bo panowie wiedzieli jaki jest system od samego początku, dla każdego był taki sam, cztery litery Skrzakom z Knackiem uratował, a dziś jest zły...
emindRU 18 3
0
Poor young Kurek :( "Steel" Max scored all in golden set.
0
Denerwują mnie ludzie, którzy nie mają co robic, tylko wymyślają jakieś niestworzone rzeczy...Dlaczego nie gramy po "staremu", przecież było dobrze nikt nie narzekał, ale nie, oni i tak musieli wymyślić coś głupiego. Gdyby zastosować takie coś w piłce nożnej, że wygrywamy mecz 1:0 w rewanżu przegrywamy 10:0 i są karne które są praktycznie loterią, podobnie jest ze złotym setem, nie zawsze wygra lepszy, bo mogą się przytrafić 2,3 błedy i po meczu. A ostatnich MŚ to już nie będę nawet komentował :) Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje???:D
Mateusz2008PL 163 5
0
Gdyby Kurek nie uderzył w aut przy stanie 13:10 nie wiadomo co by się działo dalej, na zagrywce dalej by stał Wlazły, ale cóż było minęło :p
AkarePL 14 1
0
Brakuje mu napewno paru centrymetrów w ataku bo technike ma, siłę ma, zagrywke i blok ma, napewno to nie to doświadczenie i charyzma co Ivan ale zobaczymy kiedyś.
vtnklmdcPL 686 14
+1
moim zdaniem do Ivana to mu jeszcze daleko ;) nawet nie chce mi się pisać argumentów bo dużo tego by było