0
Sadly Kurek didn't play that much :(
jacek_torresPL 227 7
0
a to sorry to tłumaczenie z bułgarskiego za translator.telewizor.eu: Tak, bardzo fajne ataki i zaczęli napipva Trentino jej rytm. Teraz po pokonaniu zespołu Cuneo wchodząc w najlepszej formie i mam nadzieję, ponownie wejść na szczyt europejski, inaczej dla tych, którzy tłumaczą te słowa guugal transleyt będę pisać tylko w języku angielskim, dalej i mnie nie ma urazy
biedronka513PL 158 4
0
Racja, takie "wojenki" pozwalają się bardzo efektownie wyładować zawodnikom :) Jaka sportowa złość 5:30. Jak ja to lubię !! :D
pbl1818PL 10 1
+7
najlepsza akcja to była jak wlazły wysapał do sędziego i potem dostał piłkę i tak przypier....dolił i wymownie spojrzał na przeciwników a potem juantorena dostał piłke i to samo jakby taka wojna. Emocje masakrycznie zaje...bisty mecz
shinodaPL 121 3
+1
w ogole wlazly od kilku meczy prezentuje bardzo wysoka forme. oby tak dalej
JRiosCL 201 6
0
Okay guys, adults now? Switching from Polish to Russian and/or Bulgarian languages, hmm? In my case start presenting the alphabets, Google translator is a shit... :)
RoninhoPLAuthor 758 13
+3
Very well nightfox:)) We start with writing in English. This will facilitate a conversation with multiple people.
KevinpsbPL 184 10
+2
Fajne akcje... ale za film 4, ponieważ nie wstawiłeś dwóch akcji w 4 secie które ustawiły tego seta i w konsekwencji cały mecz. Sędzia zabrał mi przyjemność w oglądaniu tego meczu.
+19
Да, много готини атаки и Трентино започва да напипва своя ритъм . Сега и след победата над Кунео отбора навлиза в най добрата си форма и очаквам отново да стъпят на европейския връх, а иначе за тези които си превеждат тези думи с гуугъл транслейт ще кажа само пишете на английски , айде и от мене без лоши чувства ;)
0
Well, yes, Wlazły played a great match(power services and powerful attacks). He was very upset and it could see in his game with "a claw". Pity that referees made a mistake... Great idea for a movie-5 of course:)
+2
mi sie podoba wizja Przemysława Iwańczyka ze do Skry w przyszłym roku mogliby trafić Drzyzga i Wiśniewski, Ci dwaj gracze moim zdaniem wzmonili by w przyszłości znacznie zespół z Bełchatowa
kolesPL 242 4
+1
Kurek started the match but was quickly boiled by Juantorena's serves. Jak dla mnie to gdyby nie Kłos i Winiarski to Skra by mogła wygrać. Kłos to nie ta liga, a Winiarski ważne piłki nie kończył na pojedynczym bloku bądź tak obijał, że obrońcy go bronili.
Joachim7BE 321 4
+1
He played very bad in the beginning of the game and was quickly replaced by antiga ;-)
0
Where is Kurek, it seems he barely played?
kapitan_bombaPL 910 9
+1
Mecz był naprawdę na poziomie...Wlazły zagrał bardzo dobre spotkanie...wygrali po prostu lepsi, ale Skra dotrzymywała im kroku...Jakby nie było dzięki serii zwycięstw do zera przed tym meczem miała zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie (wystarczy wygrać z Rumunami za 3pkt)... Tak na marginesie to Skra jest chyba jedyną drużyną, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała do ''0''...
+1
wg mnie pokazali ze nie sa panienkami jak co niektorzy na forach wypisuja. ten pokaz nerwow w 4 secie sprawil ze bylem dumny z nich, pokazali ze im zalezy i ze nie odpuszczaja. a w nastepnej akcji atak wlazlego z taka wsciekloscia to cos pieknego
ZytaPL 1332 11
+1
za szybcy, za wsciekli? :P
+2
chyba troszke przyśpieszałeś tempo filmiku :p, jakoś wszyscy za dynamiczni mi sie wydawali :D a meczyk - wojna, wymiana ciosów bez zbytnio przedłuzonych akcji
jannkesPL 279 6
0
Extra meczyk, emocjonujący ale jeszcze Trento za silne...
MichalPL 493 10
+2
Wlazły w tym meczu zdecydowanie najlepszy ze Skry. Wyraźnie starał się bić mocno i bardzo mocno, i to poskutkowało. Ile razy uderzył Kazijskiemu gdzieś między rękami i piłka się przedzierała- to właśnie zasługa tego, że wkładał w atak całą siłę.
p…y 197 4
0
świetny mecz, Trentino zrewanżowało się za pierwszy . Bardzo dobrze grał Wlazły widać ,że wraca do formy. Dużo zagrywek w juantorene szło, chcieli go chyba z ataku wyłączyć.
0
No Wlazly smigal az milo, ustabilizuje zagrywke i bedzie cacy. Szkoda tylko, ze nie mial wsparcia w ataku ze strony Kurka. Jeszcze po tej pomylce sedziego, jakby Klos sie nie pomylil w ataku, to podejrzewam, ze Wlazly podrazniony bardziej by im dopiekl w tym 4 secie.