Loading
5

Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów (SET1)

Volleybox 2010-01-02 • 5935 views • 10

Before the game it was clear that at least one set lost by Skra Bełchatów meant that they are out of Polish Cup 2010. Resovia was so close to win that set, they was winning 22:17, but Skra won it. Look on emotions of Skra's president: Konrad Piechocki. Resovia won next set. Polish Cup is very prestigious event, because it gives the winner a ticket to play in Champions League in next season.

#AssecoResoviaRzeszow #PGESkraBelchatow #PolishCup200910 #fantasticchase

Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
+2
A tak swoją drogą to większość tych kontrowersyjnych decyzji sędziowskich była bardzo trudna do wyłapania, a sędzia musi podjąć decyzji w ciągu ułamku sekund. Tak więc według mnie pomysł z dodatkowymi kamerami ułatwiającymi pracę sędziów jest jak najbardziej trafiony.
+2
Po prostu nie zdobędą Pucharu Polski w tym roku. Zdarza się ?
sakuPL 1032 9
+2
Resovia!! to początek końca Skry ;d jak prezes Piechocki klął, radośc nie do opisania ;d
kapitan_bombaPL 910 9
0
Xke todavia no lo tiene fuerza para jugar los partidos:(...pero vuelve pronto. Bueno yo tengo fe:)
elpela77AR 171 5
0
por que winarski no es titular?
bujo92PL 88 2
0
moim zdaniem Resovia za bardzo poczuła że już wygrała tego seta i dla tego dostała ale i tak dobrze że nie dali się w 2 secie ;D Sovia, Sovia Sovia
ingunia31PL 12 1
0
właśnie jeśli możesz to wrzuć 2 seta. :)
shab11PL 33 2
0
własnie jesli masz drugi to bradzo bym cie prosił abys go wrzucił bo niedałem go rady obejrzec a podobno niezłe cyrki tam były:d
NagorPL 1445 14
+1
Ten set nie miał znaczenia, lepiej wrzuć drugi i sławne już "Game Over" dla skry :D