RenanZ 1538 15
+1
Murilo Endres (Match BRA x USA - Olympics 2008)

0
Tylko nie śpiesz się z tym filmem, na pewno podrzucę kilka ataków. A mogą też być w 5/6 metr, ale potężne i piękne zbicia?
InivaridU 504 6
+1
Kurde ja ostatnio myślałem nad takim filmikiem :P Jakoś ostatnio mam dar przewidywania :P :D Hehe. Jest jeszcze gwóźdź Zielińskiego na YT: http://www.youtube.com/watch?v=we2MOu6NgGQ
0
mogą być Nagor jak są godne dodania to czemu nie
Zyta 1332 11
+1
Riad, mecz Resovia - Trento 2010 w 1 secie, przy stanie 6:6.
0
Jak chcesz to w meczach Politechniki Warszawskiej w tym sezonie jest sporo ciosów. Możesz też wstawić gwóźdź Wiśniewskiego z meczu Częstochowa - Rzeszów.
0
mógłby ktoś mi wysłać gwoździa Kurka z Iranem 2009 i z Grecją 2009 mistrzostwa europy
-2
Sorry, że nie wysłałem tych gwoździ, nie mam ostatnio czasu na nic, nie mam nawet zainstalowanego programu żadnego ;/ Może w przerwie świątecznej zrobię, ale mam wolne od 22.
0
ok i tak teraz nie będę za szybko robił filmików
na razie robię filmik o dwóch koszykarzach z NBA
Malboro 545 3
0
A może Aleh Akhrem i jego atak z przechodzącej w meczu z JW??Nie był jakoś masakrytycznie mocny, ale za to w 2,5 metra?
0
W meczu Skry z Paykanem Irański środkowy bodajże w 4-tym secie ładnie przyłożył w 3-ci metr.
Juantorena na koniec meczu Trentino - Ramat Zalau (drugi)
Winiarski w meczu Skra - Al Arabija gdzieś w środku 3-ciego seta.

Więcej grzechów nie pamiętam ?
zaki93 17 1
0
Szczerbaniuk w meczu z z AZS Olsztyn w 2 secie wynik w okolicach 21:21 wbił ładnego gwoździa w 3 metr ?
0
W tym meczu było jeszcze parę gwoździ. Jeden pamiętam był chyba wbity w drugim secie przy stanie 28:28 ?
0
Możesz też powrzucać ataki João José, bardzo często wbija gwoździe w parkiet. Na przykład w drugim meczu ze Skrą, nie mówiąc o poprzednich występach w Friedrischafen ?
A i jeszcze przypomniał mi się kołek Czarnowskiego w meczu towarzyskim Polska - Egipt. Tylko niestety nie pamiętam dokładnie w którym to było momencie... Ale raczej w okolicach 3-ciego seta.