Ok guys...please send me headshots situation for a "volleyball headshots 2"...:)
Kurek dostal od Sopko w meczu Polska - Slowacja na ME 2009
Wlazly od Nikolova w meczu Polska - Bulgaria na MS 2010
kapitan_bombaAuthor 910 9
0
Byłbym wdzięczny o podawanie np. setów oraz dokładnego wyniku, kiedy dany headshot miał miejsce...w razie możliwości oczywiście.
Kto wie, w którym meczu LŚ Winters ustrzelił Gibę????
0
Co do Kurka to nie wiem niestety, nie posiadam tego meczu, a Nikolov ustrzelil Wlazlego w secie 1 przy stanie 21:19 dla Bulgarii, na kontrze ?
0
Co do Nikolova to pamiętam?...wszedł sobie Mariuszek i jedyne co zdołał zrobić to przyjąć cios?
BTW: właśnie o takie coś mi chodzi Zyta...jeśli ktoś posiada dokładne info oczywiście
0
Specjalnie wlaczylam seta, by ci sprawdzic, mialam dzien dobroci ? Moze przejrze potem pozostaje mecze w poszukiwaniu headshotow, jak ebde meic wolna chwile.
0
ponawiam...nie opieprzać się tylko pomagać? hehe
Michal 493 10
0
@bomba Winters przysadził Gibie w klatę, było to w LŚ 2007 faza grupowa, mecz w Kanadzie.
0
Michal po pierwsze dostał w facjate i to wiem...chodzi mi o dokładny mecz i stan punktowy w danym secie...