0
saku 1032 9
12 years ago
0
to które podałes jest świetne, oglądałem kilkanascie razy jzu w sumie dawno temu ;p

http://www.youtube.com/watch?v=fKD68jkQfuw&feature=feedlik
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
wiem, że stare, ale ktoś kto to zrobił wykonał kawał dobrej roboty nie wiedząc, że może trafić tutaj?
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
turniej w Finlandii całkiem ok...dużo pecha dla"naszych"...grali całkiem całkiem. Rób highlightsa jeśli chcesz, ja chętnie go tutaj zobaczę. Niech ktoś rozkręci ten wątek?
Mlody 17 1
12 years ago
0
Ja mam w planach zrobienie filmiku o naszym duecie może go dam pod koniec wakacji;d
A co do turnieju w Finlandii to bardziej zasłużyli na 3 miejsce;d
saku 1032 9
12 years ago
0
tak, 2 wyrównane mecze w 4, i to z jakimi parami.

transmisje na polsacie z tego turnieju troche mnie wkurzały, gdyby nie obecne testowany kanał polsat sport news to nie zobaczyłbym żadnego meczu naszje pary
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
Zawsze wrzucam laola1.tv jak nie mogę znaleźć na Polsacie?
saku 1032 9
12 years ago
0
kawałme, podkreślam kawałem meczu półfinałowego był, a poza tym to chyba jeszce cos kobiet
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
Jak tu dodać filmik, żeby była miniaturka jak na głównej a nie tylko link?
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0

http://www.youtube.com/watch?v=fKD68jkQfuw&feature=feedlik

TAK...kawał dobrego beachvolleya w wykonaniu amerykanów. BTW: Ricardo jaki chłoposzek?
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
BTW Dalhausser is monster in block...monster no doubt about it. Propably the best blocker ever. Tall with super long arms. Really strange human?..."wynalazek"?
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
Wracając do finałów IO w Sydney...świetna gra i to na boisku 9x9...ładnie się wtedy latało
saku 1032 9
12 years ago
0
tak , cos innego, wg mnie lepszego, na dodatek pary jeszce grały tak ze obaj gracze blokowali i bronili, wtedy były umiejętnosci ?
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
całkiem niedawno jeszcze było nawet sporo par, które broniły i blokowały razem...jednak mimo wszystko sport ten staje się coraz to bardziej pro i dla tego w parach są określone zadania...poza tym jest to szansa dla niższych zawodników, którzy dobrze bronią i plasują
saku 1032 9
12 years ago
0
Dokladnie, ja w plazowce prezentuje zdecydowanie wiekszy poziom wg mnie niz na hali, mam mozliwosc indywidualnwgo wykazania sie no i oczywisce warunki fizyczne, 175 cm to malo ale na plazy moge grac na wyzszym poziomie mimo to
kapitan_bombaAuthor 910 9
12 years ago
0
o to właśnie chodzi?
Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
Who is the best volleyball player ever?Show players ranking
0